סדנא מעשית רב-גישתית לטיפול בכאבי גב תחתון – דני ביהרי

מטרות הסדנא: רכישת כלים טיפוליים לבעיות כאב, וכאב גב בפרט, ונלמד כיצד לשלב מספר שיטות במקביל על מנת לשפר את התוצאות הקליניות שלנו.

הרצאה שניתנה במסגרת קונגרס ה-ICCM ה-7, 2016.

שיטות שיילמדו: חמשת האלמנטים, ZANG FU, JING-LUO (ערוצים), Master Tung, Dr. Tan, שיאצו.

סדנא זו תלמד גישה לטיפול בבעיות גב תחתון המשלבת מספר שיטות במקביל בכל טיפול. לאחר 17 שנות ניסיון בטיפול בכאבי גב תחתון הגעתי לתובנה ששילוב של מגוון שיטות מניב תוצאות טובות יותר מאשר שימוש בכל שיטה לבדה. לכל שיטה יתרונותיה וחסרונותיה, אך כאשר משלבים אותן יחדיו ניתן להפיק מכל שיטה את התועלת הגדולה ביותר.

בראשית הסדנא נלמד על מהות הגב התחתון ברפואה הסינית, נסקור מערכים אנרגטיים הפועלים באזור זה ואילו ערוצים ומבנים פיזיים משפיעים על האזור. לאחר מכן נעבור על המודלים והשיטות השונות ונבין את תרומתו הגדולה של כל מודל ואת מגבלותיו. נתרכז בחמשת האלמנטים, ZANG FU, JING-LUO, Master Tung, Dr. Tan. בסדנא אשלב סיפורי מקרה מהקליניקה המדגימים שימוש נכון ולא נכון בשיטות השונות וכיצד הושפעה התוצאה הקלינית מכך. בנוסף אדגים מספר טכניקות מוביליזציה יעילות שלקוחות מעולם השיאצו.

סדנא זו מתאימה למטפלים הרוצים לשפר ולייעל את יכולת האבחון והטיפול בבעיות גב תחתון על ידי שילוב מספר גישות מורכבות יחדיו.

מצורפת מצגת להורדה וצילום סדנא לרכישה

עשית כבר לייק לעמוד הפייסבוק שלנו?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

סדנא עם Dr. Yu Guo Jun בישראל ​

שלושה ימים של צמחי מרפא סיניים