רפואה סינית בקהילה קורס הכשרה פרקטי לניהול וטיפול בכאב

קורס הכשרה פרקטי לניהול וטיפול בכאב

מחפשים את המפתח שיוביל אותכם להצלחה הקלינית?

הצטרפו אלינו לקורס "עקרון הכלים השלובים" - קורס פרקטי וממוקד שיעניק לכם בטחון, ידע ויכולת טיפולית ברמה אחרת! כל הכלים הדרושים לטיפול וניהול בעיות כאב עם מרב הביטחון ומקסימום התוצאות!

1. אבחון וטיפול עפ"י מודל רפואת הטראומה הסינית שהותאמה לקליניקה

המודרנית לטיפול בכאב כרוני.

2. בניית ציר זמן טיפולי, תיאום ציפיות והסברה מדויקת למול המטופל.

3. העמקה ושיפור מיומנות הדיקור שלכם, כוסות רוח (אש) ושימוש חיצוני בעשבי מרפא!

מסגרת הקורס:

* 4 מפגשים אשר יכללו תאוריה ופרקטיקה

* 2 מפגשים של צפייה קלינית

מועד הקורס:

12.9 -22.8 ימי שלישי (ארבעה מפגשים) - בין השעות: 9.30 -15.30 (6 שעות כל מפגש) כל משמרת לצפייה קלינית כ-6 שעות (עד 18 טיפולים) כאשר התיאום לצפייה יתבצע באופן אנדבידואלי.

עלות הקורס: 1700 ש"ח

10% הנחה לחברי ה-ICCM

על המנחים:

תום רוטנברג ואריאל חודורקובסקי, מטפלים ומנהלים משנת 2009 את מרכז "רפואה סינית בקהילה" שבחיפה. במהלך שנות פעילות המרכז, בוצעו עשרות אלפי טיפולים בתצורת עבודה ייחודית - הדומה לתצורת הטיפול בביה"ח בסין. תום ואריאל כתבו מאמרים רבים, העבירו הרצאות, קורסים וסדנאות שונות בתחום ואף משמשים כמורים לאומנויות הלחימה הסיניות המסורתיות ולצ'י-קונג.

**

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עם מרכזת הקורס - לינה: 054-472-7238

טלפון של המרפאה: 04-8242303

מייל: SINITBAKEHILA@GMAIL.COM

**

המלצות נוספות:

* בקורס קצר, תכליתי וממוקד מאד הצלחתי להבין ולהבהיר לעצמי דברים שבמשך השנים הראשונות בקליניקה היו מעורפלים, העפילו לעתים על היכולת שלי למצות את המקסימום מהיכולות שלי, והקשו עלי לעזור למטופליי בצורה הטובה ביותר. הגישה המדויקת הזו הכניסה לי סדר חדש לראש ומהרגע שהתחלתי ליישם אותה מהלך הטיפול אצל כל מטופל ומטופל נהיה לי ברור מאד.

 * בשבילי הדבר החשוב ביותר שקיבלתי מהקורס הוא היכולת להסביר ולתקשר עם המטופלים בצורה שתהיה להם מאד ברורה לגבי מצבם והיכולות של הטיפול להשפיע עליו!! והרי מה יותר חשוב מלהצליח לשקף למטופל את מצבו בצורה כזו שתגרום לו להבין מה הטיפול יכול להציע לשיפור מצבו הבריאותי?

 * אחרי הרבה קורסים ברפואה סינית, הקורס הזה היה אחת מההחלטות היותר טובות שקיבלתי. לצאת לרגע מהמעגל של הקליניקה הפרטית, של אחד על אחד, של התיאוריה והספרים ולהיחשף למודל טיפולי שונה ומיוחד שמאפשר גמישות טיפולית גם למטפל וגם למטופל לפי הרפואה הסינית המסורתית - באמת

קורס הכשרה_פוסטר