צור קשר

הפרטים שלנו

ICCM - INTERNATIONAL COMMUNITY FOR CHINESE MEDICINE IN ISRAEL

ה ICCM הינו ארגון עצמאי אשר שם לעצמו למטרה להוות בית מקצועי לקידום לימוד, מחקר וקשרים מקצועיים בתחום הרפואה הסינית והיפנית.
משנת 2007 מתקיים ה ICCM Congress – האירוע המקצועי גדול ביותר עבור קהילת המטפלים ברפואה סינית בישראל.

ICCM - INTERNATIONAL COMMUNITY FOR CHINESE MEDICINE IN ISRAEL

טלפון: 073-2100800
דוא״ל: info@iccm.org.com


אסף מור - מנהל הICCM
Assaf@iccm.org.il, +972-52-2546880


ליאור קדם - מנהלת קישרי לקוחות
Lior@iccm.org.il, +972-52-8554500


ענת רגב - תוכנית ומרצים
Anat@iccm.org.il, +972-50-7240140


אלעד יצחקוב – מנהל הפקה
Elad@iccm.org.il, +972-54-4509425


ד”ר גיל ברזילי - מפיק בפועל
Gil@iccm.org.il, +972-54-6567959


גיא טרייבר - אחראי תוכן ומדיה
Guy@iccm.org.il, +972-54-6550869

 

יצירת קשר

תרגום לכתבה זו זמין גם ב: English