עדי פרום

מנהל מקצועי של היחידה לרפואה משולבת, שיר"מ מרכז רפואי אסף הרופא. מורה ראשי בהתמחות הקלינית (אורטופדיה ורפואה פנימית ) המתקיימת במרכז הרפואי אסף הרופא. מנהל בית הספר לרפואה סינית של מכללת רידמן ומורה לרפואה סינית. מומחה בשיטת Balance Method, של דר' ריצ'ארד טאן, נציגו הרשמי בארץ ובעל תעודת Gold Certification מטעמו. מטפל ברפואה סינית, מומחה לטיפול בתחום האורטופדיה והכאב יותר מ- 12 שנים.

הקסם שבדיקור - סדנת בסיס לטיפול בבעיות פרקים ע”פ שיטת האיזון של ד”ר טאןמרצים: עדי פרום וגיא פולאק

לאחר יותר מעשור של עבודה משותפת עם מיטב האורטופדים המומחים בארץ בבעיות מפרקים ולאחר שצברנו ניסיון של אלפי מטופלים הגענו למסקנה כי שימוש בטכניקות מרידיאניות בכלל ושיטת האיזון בפרט הן היעילות ביותר לטיפול בבעיות אורטופדיות. שיטת האיזון היא שיטה פשוטה ללימוד ונותנת כלים פרקטים הניתנים ליישום מיידי ושיפור התוצאות בקליניקה. למי מיועדת הסדנא? הסדנא מתאימה לכל מטפל ברפואה סינית מכל אסכולה שהיא ולסטודנטים בשנה ד’.
למה דווקא הסדנא הזו?

  • תגלו את חשיבות הלימוד דרך סדנא פרקטית ודינמית שתתן לכם כלים אמיתיים לטיפול עוד באותו ערב של יום הלימודים
  • תלמדו את הסודות והטכניקה של מישוש המרידיאן והדיקור האפקטיבי
  • תהנו מלימוד בקבוצה קטנה והתנסות אישית אחד על אחד
  • תרכשו ניסיון מהיר ובטחון לטיפול עוד באותו יום בקליניקה שלכם
  • תגלו את חשיבות נקודות ה- ASHI ולתוצאות הדיקור המיידיות מה תלמדו? קצת היסטוריה והרבה פרקטיקה…..

בסדנא זו נלמד לאבחן ולטפל במהירות בעיות אורטופדיות נפוצות במפרקי גפה תחתונה וגפה עליונה כמו – טניס אלבו, כתף קפואה, סינדרום התעלה הקרפלית וביות מורכבות יותר כמו ארטריטיס של מפרקים קטנים , AVN, פציעות ספורט, אוסטיאוארטריטיס של הברך והירך ועוד.

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.

%d בלוגרים אהבו את זה: