סדנא מעשית רב-גישתית לטיפול בכאבי גב תחתון דני ביהרי

סדנא מעשית רב-גישתית לטיפול בכאבי גב תחתון

IMG_4864

מרצה: דני ביהרי

מתי: הרצאה שניתנה במסגרת קונגרס ה-ICCM ה-7, 2016

שפה: עברית

תחום: רפואה סינית - מעשי - חמשת האלמנטים - מאסטר דונג - ד"ר טאן - שיאצו

תקציר:

מטרות הסדנא: רכישת כלים טיפוליים לבעיות כאב, וכאב גב בפרט, ונלמד כיצד לשלב מספר שיטות במקביל על מנת לשפר את התוצאות הקליניות שלנו.

שיטות שיילמדו: חמשת האלמנטים, ZANG FU, JING-LUO (ערוצים), Master Tung, Dr. Tan, שיאצו.

סדנא זו תלמד גישה לטיפול בבעיות גב תחתון המשלבת מספר שיטות במקביל בכל טיפול. לאחר 17 שנות ניסיון בטיפול בכאבי גב תחתון הגעתי לתובנה ששילוב של מגוון שיטות מניב תוצאות טובות יותר מאשר שימוש בכל שיטה לבדה. לכל שיטה יתרונותיה וחסרונותיה, אך כאשר משלבים אותן יחדיו ניתן להפיק מכל שיטה את התועלת הגדולה ביותר.

בראשית הסדנא נלמד על מהות הגב התחתון ברפואה הסינית, נסקור מערכים אנרגטיים הפועלים באזור זה ואילו ערוצים ומבנים פיזיים משפיעים על האזור. לאחר מכן נעבור על המודלים והשיטות השונות ונבין את תרומתו הגדולה של כל מודל ואת מגבלותיו. נתרכז בחמשת האלמנטים, ZANG FU, JING-LUO, Master Tung, Dr. Tan. בסדנא אשלב סיפורי מקרה מהקליניקה המדגימים שימוש נכון ולא נכון בשיטות השונות וכיצד הושפעה התוצאה הקלינית מכך. בנוסף אדגים מספר טכניקות מוביליזציה יעילות שלקוחות מעולם השיאצו.

סדנא זו מתאימה למטפלים הרוצים לשפר ולייעל את יכולת האבחון והטיפול בבעיות גב תחתון על ידי שילוב מספר גישות מורכבות יחדיו.

הקלטה:

תרגום לכתבה זו זמין גם ב: English

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.

%d בלוגרים אהבו את זה: