חמשת ה SHEN באסטרולוגיית BA ZI ובאבחון לשון Aron Zizov

חמשת ה SHEN באסטרולוגיית BA ZI ובאבחון לשון

מרצה: אהרון זיזוב

מתי: הרצאה שניתנה במסגרת קונגרס ה-ICCM ה-7, 2016

שפה: עברית

תחום: רפואה סינית , פילוסופיה, פרקטיקה

תקציר:

SU WEN chapter 5:

"In the human body there are zang organs of the liver, heart, spleen, lung and kidneys. The five zang organs form the five spirits and gives rise to the five emotions.

Spirit of the heart is known as the SHEN, which rules mental and creative functions. The spirit of the liver, the HUN rules the nervous system and gives rise to extrasensory perception. The spirit of the spleen, of YI, rules the logic or reasoning power. The spirit of the lungs, or PO, rules the animalistic instincts, physical strength and stamina. The spirit of the kidneys, the ZHI, rules the will, drive, ambition, and survival instinct. "

בהרצאה זו אדגים כיצד ניתן לראות את ה- SHEN המולד והנרכש של המטופל ע"י שימוש בשיטת BA ZI  (ארבעת עמודי הגורל) בשילוב עם אבחון לשון.

שיטת ה BA ZI מסייעת לנו להבין את DNA האנרגטי המולד של המטופל ולזהות את ה"אני" האמיתי שלו. להבחין בין יסודות חזקים, חלשים או מאוזנים, כיצד הוא רואה את עצמו בעולם התופעות וכיצד הוא פועל בו.

באמצעות הסתכלות על הלשון ניתן לראות אספקטים שונים של המצב הרוחני, הרגשי והפיזי על בסיס הבנת 5 מערכות האיבר במפת הלשון.

בשילוב שני כלים חזקים אלה אנו יכולים לקבל תמונה רחבה על מצב ה SHEN של המטופל ולאפשר לו לו לחיות בהרמוניה עם עצמו ועם סביבתו.

תרגום לכתבה זו זמין גם ב: English

תגיות: , ,